LKS Jedno¶æ Rozmierka - strona oficjalna

zalogowanych i 10 go¶ci

ogó³em: 4 012 693

statystyki szczegó³owe

Materia³y zawarte na stronie mog± byæ wykorzystywane, wy³±cznie je¶li zostanie podane ich ¼ród³o: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materia³ów ze strony oznacza automatycznie zgodê na wykorzystanie zwrotne innych materia³ów

herb Jedno¶æ Rozmierka
herb Jedno¶æ Rozmierka
Jedno¶æ Rozmierka   Jedno¶æ Rozmierka
Tradycyjny Mecz Noworoczny

2019-01-01, 13:00

Czas spotkania: 50 min.

Rozmierka, 1 stycznia, godzina 13:00, to od przesz³o dwudziestu lat pora o której na stadionie gwarno jak podczas ligowych spotkañ w trakcie sezonu pi³karskiego. O tej w³a¶nie porze odbywa siê tu Tradycyjny Mecz Noworoczny Jedno¶ci. W tym roku nie mog³o byæ inaczej, a noworoczne granie by³o ju¿ 23 z kolei.

Pierwszy na obiekcie pojawi³ siê jak zawsze prezes klubu, który czyni³ przygotowania do meczu i co chwila spogl±da³ w stronê drzwi wej¶ciowych, wygl±daj±c pierwszych zawodników. Ci pojawili siê w szatni ju¿ przed 12:30, a za nimi powoli przychodzili kolejni. Niektórzy mieli trochê ciê¿sze powroty z sylwestrowych pl±sów i mecz tradycyjnie ju¿ rozpocz±³ siê z lekkim po¶lizgiem, bo zawodnicy choæ trochê spó¼nieni to chêtni do gry, dlatego grzechem by³oby nie poczekaæ. Ostatecznie liczba chêtnych i gotowych do gry by³a w tym roku rekordowa i wynios³a 31, dlatego te¿ zespo³y zagra³y w liczebniejszych sk³adach. O 13:10 z sekundami Robert Tomala, pe³ni±cy tego dnia rolê arbitra, da³ sygna³ do rozpoczêcia gry, a zawodnicy ubrani w barwy klubowe, jedni w koszulkach ¿ó³tych, drudzy w czarnych, rozpoczêli noworoczn± potyczkê. Na pierwsz± bramkê w Nowym Roku czekali¶my rekordowo krótko, bowiem ju¿ w 33 sekundzie gry wynik spotkania otworzy³ Patryk Ka³ka, który uderzeniem z 33 metrów da³ prowadzenie dru¿ynie „czarnych”, a by³a dok³adnie godzina 13:11. Jednak pó¼niej wiêcej do powiedzenia mieli pi³karze w ¿ó³tych trykotach i po bramce Rafa³a Kandziory oraz dwóch przedniej urody trafieniach Piotra Jokla, prowadzili po 25 minutach 3:1. Krótka przerwa, uzupe³nienie p³ynów(ró¿nej ma¶ci) i rozpoczê³o siê drugie 25 minut. Od pocz±tku zespó³ „czarnych” d±¿y³ do zmiany niekorzystnego rezultatu, jednak wszystko na co pozwoli³a defensywa „¿ó³tych” to bramka kontaktowa £ukasza Hermasza. Równie¿ „¿ó³ci” mieli szanse na podwy¿szenie prowadzenia, jednak wiêcej bramek tego dnia ju¿ nie zobaczyli¶my i spotkanie zakoñczy³o siê wygran± „¿ó³tych” 3:2.

Oczywi¶cie w tym dniu nie wynik spotkania by³ najwa¿niejszy, a przede wszystkim mo¿liwo¶æ spotkania siê i z³o¿enia sobie wzajemnie ¿yczeñ u progu rozpoczêtego roku oraz mo¿liwo¶æ poruszania siê na ¶wie¿ym powietrzu. Dla kibiców by³a to równie¿ okazja do wspólnych ¿yczeñ oraz do zobaczenia w akcji pi³karzy swojego ulubionego Klubu. Dlatego te¿ po meczu wszyscy zebrali siê w ¶wietlicy i uczcili nadej¶cie Nowego Roku „lampk±” szampana.

Serdecznie dziêkujemy wszystkim za przybycie i udzia³ w tegorocznym Meczu Noworocznym Jedno¶ci i podtrzymanie tradycji. W tym rozpoczêtym roku chcieliby¶my ¿yczyæ Wam du¿o zdrowia i pomy¶lno¶ci, zawodnikom udanych wystêpów i aby omija³y ich kontuzje, a kibicom wytrwa³ego i cierpliwego dopingowania swojego zespo³u w ka¿dych okoliczno¶ciach.

Jedno¶æ „¯Ó£CI” 3:2(3:1) Jedno¶æ „CZARNI

Bramki zdobyli: 2x Piotr Jokiel, Rafa³ Kandziora dla „¿ó³tych” oraz Patryk Ka³ka, £ukasz Hermasz dla „czarnych”

Dru¿yny wyst±pi³y w sk³adach:

Jedno¶æ „¯Ó£CI”: Micha³ Ochmann, Franciszek Glik – Piotr Wawrzyniak, Mateusz B³yszcz, Kamil Ka³a, Mariusz Pabisiak, Piotr Piontek, Piotr Jokiel, Filip Jokiel, Daniel Ka³a, Martin Kalisz, Martin D³ugosz, Jacek Mnich, Rafa³ Kandziora, Gabriel Kwocza³a

Jedno¶æ „CZARNI”: Damian Sprancel – Dariusz Goczo³, Gabriel Suchan, Adam Namy¶lik, Bart³omiej Wojdak, Tadeusz Wojdak, £ukasz Wojdak, Sebastian Wojdak, Rafa³ Warzecha, Rafa³ Rudol, Józef Jaskó³a, £ukasz Hermasz, Dawid Janoszka, Patryk Kokot, Patryk Ka³ka, Damian Kroker

Sêdziowa³: Robert Tomala

Zobacz zdjêcia z XXIII Meczu Noworocznego --->

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.