herb UKS Turawa
UKS Turawa   ŁDMJM Jedność Rozmierka

2019-05-12, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W niedzielne przedpołudnie juniorzy młodsi Jedności wybrali się do Osowca na mecz 12 kolejki z UKS-em Turawa. Po spotkaniu bez fajerwerków rozmierecka młodzież inkasuje pierwszy komplet punktów tej wiosny. Wynik spotkania otworzył w 57 minucie Michał Ochamnn, precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego. Zwycięstwo Jedności przypieczętował natomiast w doliczonym czasie gry Łukasz Kampa.

Cieszy fakt, że nasza młodzież wreszcie się przełamała i zgarnęła komplet punktów. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy zwycięstwa i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu.

0:1 Michał Ochmann 57’
0:2 Łukasz Kampa 90’+1

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Kamil Kała, Piotr Piontek, Patryk Brodacki, Mateusz Kalka, Bartłomiej Brodacki, Jan Polok, Michał Ochamnn, Marcel Twardon(69’ Tomasz Piontek), Daniel Kała(53’ Kacper Klyszcz), Łukasz Kampa

Pozostał w rezerwie: Jakub Ostrowski